האנשים שלנו:

 

 

מפיק, במאי ומוסיקאי, בעל ניסיון של למעלה מ-30 שנה בתעשיית המוסיקה ובהפקות שונות, ברחבי הארץ, במגזר החילוני והדתי כאחד. אמון על יצירתו והפקתו של אחד ממופעי המוסיקה המוכרים והמצליחים כיום בארץ:  Petite Fleur' - פרח קטן'. נגנן גיטרה וירטואוז, אשר ליווה את מיטב אומני הארץ המובילים לאורך שנים. נשוי ליהודית ואבא של מאיה, מני (אבן חיים) ושני (גלבוע). 


מנהל, מעבד ומפיק מוסיקלי, בוגר (בהצטיינות) בית הספר 'רימון' במגמת עיבוד והלחנה לקלנוע וטלוויזיה. מיוצרי מופע השנסונים  Petite Fleur' - פרח קטן', בו הוא אמון על העיבוד והניהול המוסיקלי, וכן משתתף בו כנגן גיטרה וזמר.  בוגר בית הספר Muzik'' ללימודי הפקה ויצירה מוסיקלית וכן ללימודי יסודות המוסיקה ושפת המוסיקה (בהצטיינות יתרה). עוסק בכתיבת מוסיקות להצגות, לסרטים קצרים ולמקהלות. סרן (במיל').


שתופי פעולה מקצועיים

בוגרת לימודי תיאטרון ומזרח תיכון באוניברסיטת תל אביב (בהצטיינות), למדה פיתוח קול אצל מגוון מורים, ובראשם דלית כהנא וכן למדה מוסיקה בביה"ס 'רימון'. מיוצרי מופע השנסונים Petite Fleur' - פרח קטן', אשר בו היא אמונה על הבימוי והכתיבה וכן משתתפת כזמרת ומנחה. זמרת-יוצרת, בעלת ניסיון של למעלה מ-15 שנים בתחום ההדרכה הקולית. עוסקת בקריינות מקצועית לסרטי תדמית ופרומואים, וכן בכתיבה, בימוי והפקה של מופעי במה מסחריים.  סרן (במיל').

 

 

שיתופי פעולה מקצועיים

 

צוות ההנהלה של 'אבן חיים הפקות מוסיקה ותיאטרון' מקיים שיתופי פעולה רחבי היקף וארוכי שנים עם מגוון גדול של אומני במה כדוגמת: נגנים, זמרים ורקדנים, וכן עם אנשי מקצוע שונים כדוגמת: צלמים, עורכי מוסיקה ו-ווידאו, מדריכים ומורים בתחום המוסיקה, כוריאוגרפים, בימאים ומחזאים.